Chciałabym się lekko usprawiedliwić. Inspiracji miało być więcej, ale… spadł śnieg. Ok, to nie do końca właściwy powód. Choć łączy się z białym puchem. A dokładniej z chmurami z których ten puch się wydobywa. I zalegającymi, spleśniałymi ciemnościami spowijającymi moje mieszkanie przez cały dzień :/. W takich warunkach robienie zdjęć to pomyłka.
Kupiłam już lampę, czekam na błysk światła, a w międzyczasie dodam to co udało mi się ‚obcykać’ kiedy jeszcze jakieś światło było…

1. Rzutki Melissa & Dough
Świetna, mała i poręczna zabawka bez ograniczeń wiekowych. Idealna do wspólnych rodzinnych chwil. Wbrew temu co widzicie na zdjęciach ;), angażująca ruchowo.

1   4 6 7
2. Gra Haba, ‚Mini potworki’
Przeznaczona dla dzieci młodszych, ale świetnie angażuje także 6-latki. W jedną grę można bawić się na kilka sposobów ( załączony opis po polsku). Uczy precyzji i wyrabia zmysł taktyczny.

8 9 10 11 12
3. Gra Haba ‚Wieża ze zwierza’
Pozycja dla najmłodszych graczy. Lenka bawi się świetnie, a Maksa interesuje tylko moment rozwalenia wieży ;)

 14
4 i 5. Najpiękniejsze memo Mon Petit Art i drewniane, ekologiczne, Plan Toys. Widzę, że obecnie nie ma ich w sklepie, ale gdyby się pojawiło to nadmienię, że to pierwsze jest śliczne i trudniejsze… dla starszych dzieci. Zaś Plan Toys nadaje się już dla najmłodszych maluchów, także do zabaw kreatywnych.

 17 18   21a 22a 23a 24a

Lenka:
Koszulka- Kidsmuse
Legginsy- Titot

Maks:
Bluza/spodnie- Kidsmuse