Hola z raju! Jak bije mi serce kiedy to piszę, wiem tylko ja. Rok 2017 był dla mnie nader łaskawy w temacie podróży marzeń. Najpierw Nowy Jork, o którym śniłam 10 lat, a teraz ten niesamowity kolor wody, który 11 lat temu widziałam jeden, jedyny raz w Puerto Rico. Wróciłam tu! Karaiby, 30C, palmy, rum, słońce, merenge i wieczny karnawał.

Pytacie mnie o porównanie z Teneryfą, na której byliśmy rok temu o tej samej porze. Misiaczki… co by tu powiedzieć… nie ma czego porównywać. Nigdzie w zasięgu mniejszym niż 10 godzin lotu nie dostaniecie w grudniu 30-stu stopni, rajskich plaż, piasku, widoków, klimatu, ach. Nic w EU nie jest nawet blisko tego co tu widzimy i zapewne żadne zdjęcie ani filmik nie odda nawet ułamka urody tego miejsca. Dominikana to raj na ziemi. Dla Polaka to istna egzotyka. Cudowna wilgoć, słońce, które opala w 30 minut, palmy, jakich nie ma nigdzie w Europie, bajeczna roślinność, ptaki urządzające koncerty pod oknami, zapierające dech w piersiach plaże, wschody i zachody, niby takie same, a kompletnie inne, upajające pięknem.

I choć to wszystko już raz widziałam to teraz jestem tu z nimi! 11 lat temu nawet nie myślałam o założeniu rodziny, a teraz wiem, że tylko w komplecie zwiedzanie ma prawdziwy sens. Kiedy tymi widokami masz się z kim dzielić. Kiedy widzisz zachwyt w oczach dzieciaków, trzymasz za rękę ukochanego mężczyznę… wtedy wszystko smakuje inaczej.

Nasi mężczyźni zawsze na wakacjach zabierają nas na randki. Jest to idealna okazja, żeby w tych bajecznych okolicznościach przyrody się wystroić. Niełatwo zimą dostać nowe, letnie sukienki, jednak szczęśliwie mamy zalando.pl :). Niezależnie od pory roku wybór ubrań jest nieskończony. Kiedy wybierałam sukienki  (—> TU dla mnie i TU dla Lenki) spędziłam kilka godzin na przeglądaniu stron … i nie doszłam do końca. Ceny, jakość, marki – do wyboru do koloru. Każdy sobie coś znajdzie. Ja postawiłam na piękną, elegancką i skromną sukienkę z czarną górą i dużym dekoltem, zaś Lenka równie elegancko, acz dziewczęco – granatowa sukieneczka we flamingi. Chłopaki wyglądali na jeszcze bardziej zakochanych niż zwykle <3

Jeśli szukacie sukienek na nadchodzące wyjątkowe okazje zajrzyjcie do poradnika -> TU. Pomoże on Wam dobrać sukienki do figury, wzrostu, okoliczności, pory roku, długości czy materiału. A potem pozostaje bawić się najlepiej spędzając czas w doborowym towarzystwie :)

Jeśli spodobał Ci się artykuł, podziel się z innymi ! Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email