Lifestyle

Ariel POD – czyli jak oswoić kapsułkę

ariel pod01


Pamiętacie czasy, kiedy proszki w wielkim pudle dostawało się od wujka z Niemiec? Kiedy jakość detergentu do prania – tak, żeby dobrze spierał plamy i ładnie pachniał – była naznaczona wycieczką za zachodnią granicę? To już przeszłość. Dziś mamy wszyscy tę jakość w zasięgu ręki – i to w postaci wygodnych kapsułek Ariel 3 w 1 POD.

Idealne spieranie plam

Odkąd używam kapsułek Ariel nie mam żadnego środka odplamiającego. Po prostu go nie potrzebuję.
Plamy spierają się w pierwszym praniu i to bez namaczania. Z resztą więcej o tej technologii pisałam Wam —> TU.

Pamiętacie 4 najważniejsze podpunkty?

 1.CZYSTOŚĆ
Doskonałe usuwanie plam w 1 praniu. Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam i zabrudzeń.

2.OCHRONA
Innowacyjne składniki  głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.

3.BLASK
Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

4.ULEPSZONA POWŁOKA
Nowa, ulepszona powłoka kapsułek szybko ulega całkowitemu rozpuszczeniu, dzięki czemu najsilniejsze składniki aktywne zamknięte w trzech unikalnych komorach kapsułek Ariel 3w1 POD szybciej łączą się podczas prania.

W końcu nie trzeba dzielić ubrania na lepsze i te ‘na podwórko (>klik<).

Wygoda użytkowania

Należę do tych ludzi, którzy kiedy jeszcze słodzili herbatę cukirm, zawsze nabierając łyżeczkę i prowadząc ją z cukiernicy do kubka, rozsypywałą 2/3 zawartości na stół. Nie inaczej było z proszkiem- niewiele trafiało do kasetki i nie pomagały żadne dozowniki. Co więcej kasetka po pewnym czasie się ‘zamulała’ i pleśniała i trzeba było ją odszorować. Okropność.

Kapsułki Ariel są super  łatwe i intuicyjne w użyciu. Wystarczy umieścić je na dnie bębna i załadować go praniem. Pamiętajcie! Załadować, nie przeładować. Kapsułka POD praniem. Dzięki temu detergent idealnie się rozpusci i wniknie w pranie. Ważny element to Z resztą same zobaczcie:

 

Podoba mi się też fakt, że są dostępne opakowania w różnych rozmiarach. Ja kupuję opakowanie rodzinne – idealne dla nas! 80 kapsułek powoduje, że nie martwię się co weekend czy muszę kupić środki do prania. Duże opakowanie ma też bardzo dobre zabezpieczenie przed dziećmi, które uniemożliwia im samodzielne otwarcie opakowania. Kapsułki Ariel 3w1 POD są ładne i kolorowe, dlatego by nie korciły dzieci zawsze dokładnie je zamykam i odstawiam wysoko na półkę, tak by opakowanie było poza ich zasięgiem.

A Wy, wrzucacie POD pranie? ;)