Plac zabaw

Bal u Księżniczki Lenki

Dawno dawno temu, w dalekiej krainie, za górą i rzeką, Księżniczka Lenka urządziła niesamowicie wystawne i sute przyjęcie
Dawno dawno temu, w dalekiej krainie, za górą i rzeką, Księżniczka Lenka urządziła niesamowicie wystawne i sute przyjęcie. Zaprosiła na nie wszystkie swoje ukochane, a także te lekko zakurzone, lalki w wersji większej, mniejszej, materiałowej, plastikowej, hipsterskiej i baśniowej! Sama sielanka celebrycka, ucztowała od godzin wczesnorannych w białostockim zamku w stylu skandynawskim.

1 2
Ale zanim Księżniczka błysnęła niesamowitymi daniami i hand – made wypiekami, cudownym zagospodarowaniem stołu, nakryciem i pomysłem na small talks, trzeba było zakasać królewskie, lekko nadąsane rękawy i przygotować co widoczne powyżej.

4 5 6 7
Prawie, prawie bez marudzenia, a także zbytniej pomocy licznej służby, Lenka zaczęła przygotowywać produkty. Dokładnie wyselekcjonowane, przybyłe z najdalszych krain. Ostrożnie posortowane, umyte, a następnie, pod czujnym okiem Królowej MM, pokrojone.

8 9 10
Wiejski chleb od prawdziwego chłopa pańszczyźnianego, pachnący drożdżami i świeżo zmieloną mąką, precle i bagietki. Wszystko bio, eko i spod ludzkiej ręki. Wędliny i jaja także z/od wiejskich, wolno-chodzących/dziobiących zwierząt. Wszystko oczywiście light i no sugar/no fat. Księżniczki zawsze dbają o linię.

11 12 Na koniec, szybki telefon do przyjaciółki.. tej zrobionej na obraz samej Księżniczki (patrz TU). Kilka wspólnych drinków (bezalkoholowych), ciasteczek i plotki o sztucznych włosach Roszpunki. Potem skomponowanie zastawy i oznaczenie miejsc przy stole (aby jak najdalej od Barbie!).

14Wszystko wyglądało idealnie i doskonale. Boski zapach rozchodził się po zamku. Królowej MM kiszki marsza grały. Niestety, nie została zaproszona.. Z prozaicznego powodu… nie mieściła się na przygotowanych miejscach siedzących. Sic!

15 16

W końcu wpuszczono gości. Księżniczka pilnowała, aby każdy usiadł wygodnie na wskazanym miejscu. Zrobiło się gwarno..
Można było zacząć ucztować.

17
A to wszystko tylko po to, żeby znów objeść się słodyczami…

Lenka w sukience- Kukukid
Większość zabawek drewnianych- Erzi
Drewniane owoce do krojenia- Melissa & Doug
Lalka personalizowana- Lalooshka
Drewniana kuchnia- więcej info TU