Plac zabaw

Inspiracje prezentowe part II

Inspiracje prezentowe part II 01

Chciałabym się lekko usprawiedliwić. Inspiracji miało być więcej, ale… spadł śnieg
Chciałabym się lekko usprawiedliwić. Inspiracji miało być więcej, ale… spadł śnieg. Ok, to nie do końca właściwy powód. Choć łączy się z białym puchem. A dokładniej z chmurami z których ten puch się wydobywa. I zalegającymi, spleśniałymi ciemnościami spowijającymi moje mieszkanie przez cały dzień :/. W takich warunkach robienie zdjęć to pomyłka.
Kupiłam już lampę, czekam na błysk światła, a w międzyczasie dodam to co udało mi się ‘obcykać’ kiedy jeszcze jakieś światło było…

1. Rzutki Melissa & Dough
Świetna, mała i poręczna zabawka bez ograniczeń wiekowych. Idealna do wspólnych rodzinnych chwil. Wbrew temu co widzicie na zdjęciach ;), angażująca ruchowo.

1   4 6 7
2. Gra Haba, ‘Mini potworki’
Przeznaczona dla dzieci młodszych, ale świetnie angażuje także 6-latki. W jedną grę można bawić się na kilka sposobów ( załączony opis po polsku). Uczy precyzji i wyrabia zmysł taktyczny.

8 9 10 11 12
3. Gra Haba ‘Wieża ze zwierza’
Pozycja dla najmłodszych graczy. Lenka bawi się świetnie, a Maksa interesuje tylko moment rozwalenia wieży ;)

 14
4 i 5. Najpiękniejsze memo Mon Petit Art i drewniane, ekologiczne, Plan Toys. Widzę, że obecnie nie ma ich w sklepie, ale gdyby się pojawiło to nadmienię, że to pierwsze jest śliczne i trudniejsze… dla starszych dzieci. Zaś Plan Toys nadaje się już dla najmłodszych maluchów, także do zabaw kreatywnych.

 17 18   21a 22a 23a 24a

Lenka:
Koszulka- Kidsmuse
Legginsy- Titot

Maks:
Bluza/spodnie- Kidsmuse