Plac zabaw

Inspiracje zakupowo – prezentowe part III

Inspiracje zakupowo - prezentowe part III 16

przedostatnie w tym roku :) 1. Golaski Laleczki Sonny Angels pojawiały się już kilka razy na blogu. W tym roku powiększyliśmy kolekcję o nowe zwierzaki i unikalne, większe golaski z limitowanej kolekcji Kiss Mark Leopard. Ponoć przynoszą szczęście ;).. Zabawę na pewno!

  3 4 2. Pojemniki na drobiazgi Najpraktyczniejszy prezent ever. Która księżniczka nie posiada masy małych laleczek, torebeczek i innych popierdułek, walających się po całym pokoju i spychanych wieczorem nową w kąt. Pojemniki pozwalają na utrzymanie względnego porządku, wyglądają uroczo i estetycznie.

5 6 7 8  3. i 4 – Gry edukacyjne Haba dla dzieci starszych. Na fali edukacji połączonej z zabawą. Dwie prze-re-we-la-cyj-ne gry Haba, dzięki którym wasze maluchy w mig, “przypadkowo” nauczą się państw, stolic i ich położenia na mapie. Zabawa którą rodzice uwielbiają na równi z dziećmi. Totalny hit! Maluchy tak ją pokochały, że sięgają po nią same, mimo, że do łatwych nie należy. I kiedy słyszę jak mój 6-latek przepytuje 3-latkę z państw, a ta w dużej mierze odpowiada dobrze, moje serce rośnie! Nagram wam to kiedyś, to nie uwierzycie ;)

10 11 12  14