Plac zabaw

Jak ‘odpicować’ hulajnogi przed sezonem – niesamowite gadżety!

Jak 'odpicować' hulajnogi przed sezonem 21

Sezon sportowy czas zacząć! Hulajnogi czy rowery nie leżakowały w tym roku zbyt długo, ze względu na łaskawą zimę, jednak przed okresem silnej eksploatacji warto dokonać przeglądu sprzętów. Umyć, wyszorować, koła napompować…

Część pojazdów pewnie będzie w tym sezonie za mała. U nas padło na rower Maksa (btw, mamy na sprzedaż Puky 16′, klik, klik) oraz biegówki Lenki (na nowego właściciela czeka fioletowy Micro G-bike). Maksio otrzymał nowy rowerek 20′, który zaprezentuję Wam w oddzielnym wpisie, zaś z Lenką nie do końca wiemy co zrobić, bo na 2 boi się jeździć. Jeśli się nie przełamie to trzeba będzie szukać większej biegówki.

Hulajnogi pozostają w wersji ubiegłorocznej (Lenka Mini Micro, Maks, Maxi Micro). Postanowiliśmy je więc trochę… odpicować :)

IMG_1410 IMG_1414 IMG_1415 IMG_1432IMG_1437 IMG_1438 IMG_1443 IMG_1454 IMG_1460IMG_1466 IMG_1471 IMG_1472
Lekkie, piankowe głowy jednorożca, konia lub smoka nadadzą hulajnodze ciekawego looku. Plus 100 do lansu na placu zabaw :)

IMG_1489 IMG_1491
Dzwonki wydające trzy dźwięki (syrena, wyścigówka i dwie ‘pipczałki’) sprawią, że jazda nigdy nie będzie nudna. A Wy usłyszycie swoje w parku dziecko nawet z daleka.

IMG_1484 IMG_1502IMG_1517
Torebki przypinane na kierownicy są praktyczne i bardzo ładne – można w nie spakować przekąskę lub picie na dłuższą wyprawę. Lub.. jak Lenka, włożyć tam kilo kamieni ;)

IMG_1519 IMG_1524 IMG_1528 IMG_1536
W takiej wersji jazda jest jeszcze bardziej radosna i ekscytująca!

Lenka:
Płaszczyk- Mamunio
Jeansy- Pepco
Butki- Mrugała

Maks:
Ciepła bluza (świetnie pełni rolę wiosennej kurtki) – Kidsmuse
Spodnie- Zara
Buty- H&M
Kask- Alpina

I jeszcze słówko o płaszczyku Lenki. Dostałyśmy od Asi z Mamunio takie dwa – dla mnie i małej. Miałam Wam zrobić sesję nad morzem, ale przesyłka się zagubiła i nie zdążyłam. Więc piszę szybko z serducha, zanim zdążem na sobie pokazać, że płaszczyki są ba- je- czne! Lekkie, ale nie za lekkie, dobrze chronią przed wiatrem. Wyglądają przeuroczo na Lence ale równie nieźle na mnie (skromność :P). Są niezwykle wiosenne, co podkreśla urocza, kwiatowa podszewka. Z resztą fanką Mamunio jestem od jesieni kiedy to Asia wysłała nam spodenki i płaszczyki. Serce człowiek i widać to w jej produktach!