Lifestyle, Moda i uroda

Jesienna Matka Spacerowa

Jesienna Matka Spacerowa 01


Jestem gotowa! Po przeszło 3 latach, blog oficjalnie poszerza się o strefę kobiecą. W sumie trochę zaczęłam już od kulinariów, jednak zamierzam przeć w kierunku inspirowania mam pod kątem ich samych, a nie tylko spraw dziecięcych. W sumie od 3 lat prosicie mnie o tę część mnie w mailach i ankietach jednak to nie był dobry okres. Moja jaźń skupiona była najpierw na maluchach, bo to był taki okres, że Lenka była maleńka, Maks niewiele większy i serce kazało mi stać wiernie blisko nich. Następnie kiedy mogłam się już z tych dzieciowych tematów wygrzebać i zadbać o siebie, pojawił się dom. I pochłonął mnie bez reszty na 1,5 roku. To był ciężki czas…

Moda kobieca na jesień

Od września jednak zachodzą we mnie duże zmiany. Wewnętrzne i zewnętrzne. Logicznym więc było, że przeniosą się także na grunt blogowy. Jeszcze nie przyznam się Wam co i jak się stało, jednak oświadczam oficjalnie: będzie więcej matki, żony, kobiety. Domu, mody, stylu życia. I moich przemyśleń o samorozwoju, rodzicielstwie, małżeństwie. I bardzo mnie te zmiany cieszą. Mam nadzieję, że spodobają się i Wam.

Dziś na skromny początek kilka sieciówkowych zestawów jesiennych. Bo pchając wózek czy siedząc na skraju piaskownicy także można wyglądać modnie :)

moda jesień kobietaPłaszcz – Promod
Buty/torba – Zara

moda jesień kobieta
Płaszczyk – Zara
Apaszka/buty – Stradivarius
Torba – Bershka

Torebka za 100zł wygląda i nosi się jak porządna skórzana. Super deal! Buty są bardzo wygodne i choć szpilki to nie są, znacznie podwyższają i wysmuklają sylwetkę. A spokojnie można nałożyć je na spacer z dzieckiem czy do pracy.
moda jesień kobietaKurtka/torba/buty – Zara
Szale – Medicine

moda jesień kobieta
Płaszcz/szal – Stradivarius
Buty – Zara
Czapka – Medicine
moda jesień kobietaPłaszcz/torba – Zara
Szal/botki – Stradivarius

Szal to mój ukochany ‘kocyk’ opatulający szyję i ze względu na swe rozmiary, resztę ciała od głowy po pas. Pomaga oswoić się z porannymi przymrozkami. Płaszczyko- bluzo- kurteczka jest ultramiękka i ciepła. Niestety to jednosezonówka, jako, że już zaczyna zbijać się w kulki. Mimo wszystko warta swojej ceny.
moda jesień kobietaPłaszcz/buty – Zara
Torebka – Bershka
Szalik – Stradivadius

Botki są moim absolutnym hitem tej jesieni. Pasuję do każdej stylizacji – rurek, długiej sukienki czy shortów. Platforma dodaje nam kilka centymetrów zaś nie umniejsza łatwości poruszania się. Hit!