Dom i wnętrza, Plac zabaw

Kącik Maksa

Kącik Maksa 01

Ktoś by pomyślał, że dla takiego małego chłopca, koc czy poduszka, to najsłabszy możliwy prezent. Nie dla mojego syna. Maks niezwykle docenia to co otrzymuje
4 5 6 7     12
Poduszka w krople/z pieskiem z latawce/szara, pikowana – Ferm Living
Pościel Cyrk – Mimi’lou
Narzuta/pled – Imps & Elfs
Worki na zabawki – Blacksis
Deska – Fish Skateboards

Maks jest niezwykle uporządkowany jak na swój wiek. W jego pokoju jest zawsze czysto. Przywiązuje się do rzeczy które posiada, więc długo negocjujemy ‘nowinki’. Bo on ma syndrom zbieractwa. Chciałby, żeby zostało to co stare, ale pojawiło się i nowe. A ja nie dopuszczam do zagracenia przestrzeni, szczególnie tej którą muszę mu pomagać organizować.

Ktoś by pomyślał, że dla takiego małego chłopca, koc czy poduszka, to najsłabszy możliwy prezent. Nie dla mojego syna. Maks niezwykle docenia to co otrzymuje. Po nocy przespanej na nowym materacu i w nowej pościeli przyszedł i podziękował, bo mu miękko i przyjemnie było. Ubiera to zawsze w jakieś magiczne słowa: “Ty to zawsze o mnie myślisz mamusiu” lub “świetnie to zaplanowałaś/wybrałaś”.
Wielką radość sprawiają mu także wyjątkowe ubrania. Np te od Maliseven podbiły jego serce – “meduza mamo! a może nawet ośmiornica! mogę nałożyć do przedszkola?”

A ja się cieszę… że nie trzeba lecieć w kosmos czy wydać fortuny, żeby sprawić mu przyjemność…