Lifestyle, Parenting

Lato w mieście ze Studiem Wyobraźni Cartoon Network

Lato w mieście ze Studiem Wyobraźni Cartoon Network 04

 

Już niedługo, za dni parę, weźmiesz plecak swój i … jak to tam było? W każdym razie, zaczynają się… wakacje! Znaczniej radośniej do tego wydarzenia podchodziłam będąc dzieckiem. Teraz ten okres kojarzy mi się z obowiązkiem ciekawego zagospodarowania czasu dla dzieciaków, które mają wolne. Cieszę się na ten wspólny czas, ale przepełnia mnie też lęk czy będę potrafiła znaleźć każdego dnia 24/24 ciekawe zajęcia, tak aby dzieci wypoczęły fizycznie ale także psychicznie, czerpać jak najwięcej radości z wykonywanych zajęć. My już szukamy kolonii, wyjazdów oraz zajęć i aktywności w naszym mieście. Szczęśliwie jest z czego wybierać.

Warsztaty „Studia Wyobraźni Cartoon Network”

Cała Polska może zazdrościć Warszawiakom lub udać się do stolicy bo już pierwszego dnia wakacji, a dokładniej 27-go czerwca, Cartoon Network i Służewski Dom Kultury zaprasza dzieci do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach „Studia Wyobraźni Cartoon Network”! Podczas warsztatów najmłodsi będą mogli poznać techniki tworzenia i opracowania kreskówek. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6-12 lat i prowadzone będą w trzech grupach tematycznych: rysunek, scenorys i animacja. Co najlepsze, warsztaty są bezpłatne! Zgłoszenia na warsztaty należy wysyłać do 25 czerwca na adres: kontakt@cartoonnetwork.pl.

(szczegóły —> TU)

• Grupa pierwsza: RYSUNEK, godziny: 11:00, 12:30 i 14:00.
• Grupa druga: SCENORYS (storytelling – rysunek z podziałem na sceny) godziny: 11:00, 12:30 i 14:00.
• Grupa trzecia: ANIMACJA (krótki film wideo), godziny: 11:00, 13:15.

Każde dziecko może wziąć udział we wszystkich zajęciach tematycznych pod warunkiem wcześniejszego zapisu.

(szczegóły —> TU)

latowm_ct_www-fill-750x1050

Cartoon Network Imagination Studios

Jeśli nie po drodze wam jednak do stolicy, to nic straconego. Specjalnie dla Waszych pociech przygotowana została specjalna platforma aktywności do wykonania we własnym domu. Połączenie świata wirtualnego z analogowym.

2 3

Wasze dzieci chętnie skorzystają z wielu dostępnych narzędzi służących rozwojowi i zabawie. Na stronie znajdują się poradniki z rysowania i tworzenia animacji wybranych seriali Cartoon Network takich jak “Pora na przygodę”, “Niesamowity Świat Gumballa”, “Atomówki” czy “Wujcio Dobra Rada”.
Maks najchętniej oglądał poranki ‘jak narysować (ulubionego) bohatera’ oraz kreskówki.

4 1 5

Zaglądajcie śmiało, bo oprócz zabawy, to co wspólnie stworzycie z Waszymi pociechami możecie zgłosić do konkursu: http://www.imaginationstudios-konkurs.cartoonnetwork.pl/ i wygrać fantastyczne nagrody! Ja chyba zdecyduje się na animację, a Wy? Co wybieracie?