Moda i uroda

like mother like daughter

like mother like daughter 34

1
3

6 7
15
17

Lenka:
Okulary- GAP
Bluza- Little Gold King
Spodnie- Zara
Buty- Slippers Familly

MM:
Marynarka- Lindex (obecna kolekcja)
Kapelusz/torebka- Stradivarius
Spodnie- Promod
Buty- Slippers Familly

Lenka jest znacznie bardziej dziewczęca niż ja w jej wieku… ba, niż ja obecnie. Staram się dotrzymać jej kroku w tych marzeniach o byciu księżniczką (patrz TU) czy też małą kobietką. Lenka lubi się stroić i przebierać. Kiedy coś dostaje – czy to zabawkę, buty, czy kurtkę – biegnie do mnie, całuje i przepełniona zachwytem dziękuje, nie mogąc się nadziwić że dostała coś nowego… A przecież jako blogerskie dziecko dostaje różne rzeczy non stop. Nie zabiło to w niej jednak tej czystości w okazywaniu wdzięczności i zachwytu.

Dlatego nieopisaną radość sprawiłam jej pokazując dwie pary butów – jej i moje – w tej samej odsłonie. Jeśli mam być szczera to nie jestem wielką fanką stylu ‘mama i córka ubrane tak samo’. Uważam, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami, także pod względem modowym. Jednak, bądźmy szczerzy, moja córka notorycznie wygląda lepiej niż ja. Czas więc może obalić, wewnętrzne opory?
W każdym razie Lenka była zachwycona i chciała, żebyśmy poszły… spać w tych samych butach. Cóż…

Slippers familly, które jakiś czas temu pojawiło się na blogu, kiedy pokazywałam kapcie do przedszkola, wypuściło na rynek nowy produk t- trampki, Nature Foot. Kiedy przedstawiciel marki nalegał na opisanie wrażeń z noszenia butów, trochę nie rozumiałam o co mu chodzi. Trampek jak trampek, czego można się po nim spodziewać. Ma fajnie i modnie wyglądać i.. tyle.
Cóż, kiedy przymierzyłam je po raz pierwszy, zrozumiałam o co mu chodzi. Bez kokieterii mogę napisać, że to najwygodniejsze buty jakie mam, z niedorzecznie komfortową wkładką. Nie wiem z czego i jak oni robią te buty, ale żałuję, że jest taki ograniczony wybór modeli, bo chętnie kupiłabym sobie taki komfort w różnych odsłonach.

Kod rabatowy!!

Żebyście mogły poczuć jakość butów na własnej stopie i pobawić się z dzieciakami w ‘like mothe like son/daughter’ przygotowaliśmy z przedstawicielem firmy, specjalny kod rabatowy -15% na całe zamówienie. Hasło – “makóweczki”.