Dom i wnętrza

Makalulu

Makalulu 24

Czasami się zastanawiam. Czy przed okresem w którym zaczęłam blogować świat hand made nie istniał, czy on gdzieś tam majaczył się w odmętach internetów
Czasami się zastanawiam. Czy przed okresem w którym zaczęłam blogować świat hand made nie istniał, czy on gdzieś tam majaczył się w odmętach internetów,  ale nie mając finansów na reklamę na portalach, znany był tylko znajomym znajomych?
Dumam także ile firm powstało w trakcie tych 28 m-cy mojego blogowania. Czasami wydaje mi się, że pewnie coś około… pierdyliarda. Co więcej! Są one co raz lepsze i lepsze. Produkty przemyślane w zaskakującej oprawie. Piękne zdjęcia, dobry marketing i strategia biznesowa.
Uwielbiam fakt, że mogę być obecna pośród tego wszystkiego.. tych co chwile wyskakujący nowości, produktów idei.. Setek mam, które postanowiły zakasać rękawy, wziąć sprawy we własne ręce i odmienić swoją rzeczywistość.

Dziś chciałabym wam przestawić kolejną fantastyczność. Makalulu – pościele z realistycznym motywem zwierzęcym. Dzikość natury okiełznana przez doskonałą jakość materiału. Pomysł, który można pokochać od pierwszego wejrzenia. I jeśli nie trafi on w nasze gusta to w 100% dotrze do tych mniejszych, zafascynowanych przyrodą serduszek.

1 2 3
W prasowaniu i ubieraniu pościeli do sesji pomagała mi Babcia W.
– Będziesz M-ko coś pisała o tych kołdrach… o poduszkach czy tylko zdjęcia wstawisz?
– No chyba coś napiszę – odrzekłam
– To ja mogę ci podpowiedzieć.
– Yhym (na to właśnie czekałam…)
– Jakość materiału jest bardzo dobra. Łatwo i szybko się prasuje. Nadruk ma świetną jakość i nie rozmazuje się w czasie prasowania. Pościel jest lekka i szybko schnie. No i ładna jest nie? Potrzebujesz tych wszystkich jaśków.. bo ja bym tak…
– Jasne mamo, bierz które chcesz :)

Czy muszę cokolwiek dodawać?

  6 7 8 9
W sumie, należało by napisać, że pościel występuje także w wersji ‘dla dorosłych’. I lekko przymuszona w związku z tym wpisem i współpracą z Makalulu, po niespełna 8 latach po ślubie… dorobiłam się pościeli w zacnym wymiarze 200×220. I noce stały się piękniejsze… Bez skojarzeń moi drodzy. Piszę o tych w których wisząc na skrawku łózka, wypchnięta przez nogę Maksa lub pupę Leny, wciąż mam jeszcze kawałek kołdry do przykrycia. Najs.

17 18 19 25

Pościele dziecięce –  TU
Pościele dla dorosłych- TU
Poduszki- TU
Plakaty- TU

Na całą kolekcję Makalulu mamy dla Was promocję! -15% na hasło “Maki”
(kod aktywny do 13.12.2014)

Książeczki “Pomelo”- TU

Lenka w sukience Kidsmuse
Maks- koszulka- Moi, spodeki- Kidsmuse