Lifestyle, Plac zabaw

Make a Minion – KONKURS Chiquita

Make a Minion - KONKURS Chiquita 232


Minionkowy szał już od jakiegoś czasu opanował Makowiastych. Zaczęło się od zapowiedzi nowego filmu (w kinie) po której Lenka i Maks bezustannie mówili “banana hihihi banana?!” Potem w sklepach pojawiły się przeróżne produkty spożywcze z żółtymi śmiesznymi bohaterami, zaś obecnie także w sklepach z zabawkami, gadżetami i odzieżą atakują nas szalone Minionki. Młodzi są oczywiście przezachwyceni, zaczęli codziennie oglądać stare odcinki Minionków i namiętnie wyczekują na część III.

Ostatnio dostali swoje ukochane banany (za banany moje dzieci dałyby się pokroić) Chiquita z naklejkami… z kim innym jak nie swoimi Minionkami!. Do tego ręcznik i naklejki. W sklepie Claries dokupili sobie plecaki, długopisy, torebki i inne gadżety z filmu i urządzili na podwórku piknik w duchu ‘Crazy Minions’.

Przyznajcie, że Wasze młodziaki chętnie dosiadłyby się do Maków na kocyku i razem opracowały tą kiść Minionków.. tfu, bananów ;)

a-2b-2g-2u-2
x-2

Lenka:
Dresik- Boginie przy maszynie
B
uty- Etnies

Maks:
Dres- Boginie przy maszynie
Buty- New Balance

 

KONKURS!!!

 

watering can still life

 

 Dwie opcje udziału w konkursie:

1. W komentarzu dodaj zdjęcie obrazujące, dlaczego Minionki uwielbiają banany Chiquita :) (pod oknem komentarza ‘wybierz plik’ i dodaj zdjęcie)

Do wygrania:
3 nagrody główne – pakiet: blender + ręcznik + 2 bilety do Multikina + naklejki
10 nagród – ręczniki z bananami + 2 bilety do Multikina + naklejki

LUB 

2. Na instagramie dodaj minionkowo-bananowo-Chiquitowe zdjęcie z hasztagiem #makeaminion i #chiquita 

Nagrody:
3 x pakiet – ręcznik  + naklejki ‘make a minion’

Uczestnicy mogą próbować swoich sił w obydwu formach konkursu lub w tylko jednej.
Udostępniając grafikę konkursową na Facebooku lub Instagramie z hasztagami #makeaminion, #chiquita i @makoweczki zwiększacie swoje szanse na wygraną :)

 

REGULAMIN KONKURSU

 • 1. Postanowienia ogólne
 • Konkurs trwa od 22.06.2015 r. do 8.07.2015r., przy czym zadanie konkursowe należy wykonać w terminie od  22.06.2015r. do 5.07.2015r.
 • Wyniki konkursu pojawią się na blogu (w tym wpisie) najpóźniej w dniu 08.07.2015
 • Organizatorem Konkursu jest blog Makoweczki.pl , zwany dalej  „Organizatorem”.
 • Fundatorem nagród w Konkursie jest firma Chiquita Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie Kraków, ul. Sławkowska 6/10, o numerze NIP: 589-16-44-640 i REGON: 191726964, zwana dalej „Fundatorem”
 • W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Fundatora i Organizatora.
 • 2. Zasady konkursu
 • Konkurs odbywa się na Blogu www.makoweczki.pl oraz na Instagramie.
 • W czasie konkursu Uczestnicy wykonują zadanie polegające na prezentacji w formie zdjęciowej odpowiedzi na pytanie „Dlaczego Minionki uwielbiają banany Chiquita”.
 • Każdy Uczestnik  może dodać tylko jeden komentarz na blogu.
 • Zgłoszenie konkursowe odbywa się poprzez dodanie na Blogu, pod wpisem o konkursie, zdjęcia będącego odpowiedzią, lub na Instagramie (z hasztagami: #makeaminion #Chiquita)
 • Każdy z elementów Wpisu, powinien być wynikiem indywidualnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać praw osób trzecich.
 • Nagrodami w Konkursie na blogu są:

3 zestawy: blender + ręcznik + 2 bilety do Multikina + naklejki „makeaminion”
10 zestawów – ręcznik + 2 bilety do Multikina + naklejki „makeaminion”

W konkursie na Instagramie:

3 zestawy: ręcznik + naklejki „makeaminion”

 • Nagrody w konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody lub na ekwiwalent pieniężny.
 • Kryterium przyznania nagrody będzie swobodna ocena  przysłanych/zamieszczonych Wpisów, a w szczególności Zdjęć, dokonana zgodnie z art. 921 § 2 KC, pozwalająca uznać je za najbardziej pomysłowe, oryginalne i nietuzinkowe.
 • Nagrody zostaną przesłane przez Fundatora za pośrednictwem firmy kurierskiej, na adres podany przez laureata, w terminie 14 dni od daty otrzymania przez Organizatora ww. adresu.
 • 3. Dane osobowe
 • Administratorem danych osobowych  zbieranych w ramach Konkursu jest Organizator oraz Fundator. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z Konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem, w tym z wydaniem nagród, przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. poz.926 z późn. zm).
 • Podanie przez Uczestników Konkursu danych osobowych ma charakter dobrowolny. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu w ich dane osobowe, prawo ich poprawiania, prawo żądania usunięcia tych danych, a także prawo zgłoszenia sprzeciwu co do ich przetwarzania.

 

WYNIKI KONKURSU!

Dostępne tutaj (zgłoszenia z bloga)

oraz laureaci z instagrama

3 instagram 5 instagram

4 instagram

Gratulujemy laureatom  i przypominamy aby kontaktować się w sprawie odbioru nagród na maila blog@makoweczki w terminie 7 dni