Do wygrania pakiet usług Orange oraz smartfon SONY Xperia Z1 Compact!
Orange Open, Gonciarz, konwergencja, Orange

Czy ktoś z Was pamięta jeszcze czasy bez telefonów komórkowych, internetu, komputerów ?! Mi coś świta zza mgły. Mimo, że dziś nie wyobrażamy sobie życia bez tych wynalazków, to kiedyś podobno udawało nam się bez nich funkcjonować. Ten rozwój postępował w przeciągu ostatnich 20 lat bardzo szybko. Nasze dzieci wychowały się już w innym świecie. Takim z iphonem, ipadem i szybkim internetem. Jako mądrzy rodzice staramy się dozować przeróżne bodźce, nowinki, gry i bajki. Jednak bądźmy szczerzy, ciężko byłoby sobie teraz poradzić w wielu sytuacjach nie mając dostępu do chociażby telefonu.

Płynnie zostaliśmy przyzwyczajeni do nowej rzeczywistości, a jednocześnie uzależnieni od nowych urządzeń i usług. Jest ich tak wiele, że nawet największym bystrzakom ciężko się w tym wszystkim połapać. Problemem jest dobór różnorodnych usług dopasowanych do naszych potrzeb oraz wybór ich dostawców. Do tego porównywanie ofert potrafi przyprawić o ból głowy. Następnym krokiem jest panowanie nad tą sytuacją, nad opłatami, przedłużaniem umów i zmieniającymi się warunkami.
Dlatego Orange wyszedł naprzeciw tym problemom i stworzył kompleksową ofertę usług z zakresu nowych technologii, w której im więcej usług mamy tym mniej płacimy.

Dla wszystkich mniej lub bardziej nowoczesnych, mobilnych rodziców mam konkurs! Do wygrania jest pakiet usług Orange Open oraz telefon Sony Xperia Z1 Compact.

12konwergentnych

Pytanie konkursowe: Jak posiadanie usług Orange Open oraz telefonu Sony, pomogłoby Ci w codziennym zmaganiu się z rodzicielską rzeczywistością?

Czekam na Wasze komentarze od 23.05.2014 do 31.05.2014, natomiast wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 6 czerwca 2014.
Wszystkie prawdziwe lub potencjalne historie są mile widziane :)

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

xperia Z1 compact

A na koniec wisienka na torcie. Przerażona z głową w piachu po raz pierwszy do Was… mówię, a nie piszę. Bądźcie proszę łaskawi i wyrozumiali ;) – 12konwergentnych.pl