Podróże

Maska Decathlon SUBEA do snorkelingu i nurkowania – czy warto kupić?

Maska Decathlon to drugi temat po trampolinie, o recenzję którego prosicie mnie od kilku lat. Odpisałam chyba na tysiące maili nt. Ile ja tych masek sprzedałam Decathlonowi przez te kilka lat, to prowizja powinna spływać dożywotnio ;). Ale to absolutny hit i jako, że Was lubię, nieodmiennie ją polecam – odmieni Wasze wakacje!

1. Krótki opis produktu

Maska pełnotwarzowa SUBEA zapewnia naturalne i bezproblemowe oddychanie przez nos i/lub usta. Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski. Panoramiczne pole widzenia 180°. Fajka z systemem “dry-top-release” zapobiega wlewaniu się wody od góry fajki. Występuje w dwóch rozmiarach (można przymierzyć na hali) oraz nowym rozmiarze dla dzieci 6+. Dobrze przylega do twarzy, nie spada nawet przy wykonaniu skoku do wody.

2. Gdzie ją użytkować?

Maska jest idealną ‘zabawką’, a raczej zabawą we wszystkich zbiornikach wodnych z przezroczystą wodą. Jest to bezwzględnie hit wyjazdów do Chorwacji – oglądanie rybek, dna morza, snorkeling, ale też zanurzanie się na głębinie (maska odcina dopływ powietrza po zanurzeniu, ale nie wpływa nam nigdzie woda). Przydała się także na Dominikanie.

3. Dlaczego warto dokonać zakupu?

Nie ma drugiego takiego sprzętu, który zajmuje dzieci na tak długie godziny. To absolutny hit. Masek obecnie mamy już tyle ile członków rodziny, więc wypływamy sobie razem i nurkujemy w poszukiwaniu muszelek. Kategoria wiekowa jest niby 10+ jednak Lenka świetnie pływała w masce już jako 6,5-latka (Lenka pływa i nurkuje od niemowlęctwa, także była do tego przygotowana.. umie zachować się gdy maska nagle odetnie dopływ powietrza po np. zalaniu jej wodą od góry czy zanurkowaniu). [Właśnie sprawdziłam i weszła w tym roku maska dla dzieci 6+! ].

Dzieciaki praktycznie nie wychodzą z wody! Warto dokupić do niej płetwy.

chorwacja snorkeling maska do snorkelingu decathlon chorwacja snorkeling maska do snorkelingu decathlon maska do snorkelingu decathlon maska do snorkelingu decathlon maska do snorkelingu decathlon