Dom i wnętrza, Parenting, Plac zabaw

Najpiękniejszy domek ogrodowy

Najpiękniejszy domek ogrodowy 12


Najpiękniejszy, jedyny, wyjątkowy. Szukaliśmy go i projektowaliśmy 2 lata. Czekaliśmy, zbieraliśmy fundusze i oto jest. Najpiękniejszy domek podwórkowy z huśtawkami i pergolą. Wykonała nam go firma Dzepetto.pl , słynąca z niesamowitej dokładności i dbałości o szczegóły.

Domek zaprojektowałam już jakiś czas temu, kiedy to dokupiliśmy 3 metry działki za naszym domem i przestawiliśmy płot. Miał go nam wykonać lokalny stolarz, jednak wycofał się w ostatniej chwili. I tu odezwał się do nas Dzepetto z prezentacją swoich domków. A te zachwycają!  Co więcej mieli idealny projekt, odzwierciedlający moje marzenia. Spory domek z antresolą, werandą, pergolą i huśtawkami.

Otoczenie póki co wymaga wiele pracy – trawa, nasadzenia na pergoli i dookoła domku, jednak efekt juz wygląda świetnie. Jest elementem naszego domu.. tak domu, ponieważ widać go i z kuchni i z salonu i rozświetla pomieszczenia.

Reakcja dzieciaków to totalny zachwyt! Podzielili się piętrami i zapraszają kolegów na zabawy do domku. Totalnie tam rządzą, więc  póki co panuje wewnątrz niezły chaos, ale czekamy na mebelki uzupełniające domek, to wtedy pokażę Wam wnętrze. A jest co, bo nie ma tam zwykłych dech, a jest istny placyk zabaw.

Jeżeli ktoś poszukuje porównania kilku popularnych domków dla dzieci to zapraszam do powyższego artykułu.

 

domek drewniany, domek ogrodowy dla dzieci

drewniany domek ogrodowydomek drewniany biały, domek ogrodowy dla dzieci, huśtawki drewniane
Sukienka Lenki – Mamunio