Najpiękniejszy, jedyny, wyjątkowy. Szukaliśmy go i projektowaliśmy 2 lata. Czekaliśmy, zbieraliśmy fundusze i oto jest. Najpiękniejszy domek podwórkowy z huśtawkami i pergolą. Wykonała nam go firma Dzepetto.pl , słynąca z niesamowitej dokładności i dbałości o szczegóły.

Domek zaprojektowałam już jakiś czas temu, kiedy to dokupiliśmy 3 metry działki za naszym domem i przestawiliśmy płot. Miał go nam wykonać lokalny stolarz, jednak wycofał się w ostatniej chwili. I tu odezwał się do nas Dzepetto z prezentacją swoich domków. A te zachwycają!  Co więcej mieli idealny projekt, odzwierciedlający moje marzenia. Spory domek z antresolą, werandą, pergolą i huśtawkami.

Otoczenie póki co wymaga wiele pracy – trawa, nasadzenia na pergoli i dookoła domku, jednak efekt juz wygląda świetnie. Jest elementem naszego domu.. tak domu, ponieważ widać go i z kuchni i z salonu i rozświetla pomieszczenia.

Reakcja dzieciaków to totalny zachwyt! Podzielili się piętrami i zapraszają kolegów na zabawy do domku. Totalnie tam rządzą, więc  póki co panuje wewnątrz niezły chaos, ale czekamy na mebelki uzupełniające domek, to wtedy pokażę Wam wnętrze. A jest co, bo nie ma tam zwykłych dech, a jest istny placyk zabaw.

domek drewniany, domek ogrodowy dla dzieci

drewniany domek ogrodowydomek drewniany biały, domek ogrodowy dla dzieci, huśtawki drewniane
Sukienka Lenki – Mamunio