Plac zabaw

Nowości w pokoju Makóweczki

Nowości w pokoju Makóweczki 10

Pamiętam z domu rodzinnego jak moja mama (często sama), uparcie raz w roku ciągała meble, żeby coś zmienić w wystroju wnętrza łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci łóżeczko sebra, little room, lampa dla dzieci, namiot haart, pufa dla dzieci Pamiętam z domu rodzinnego jak moja mama (często sama), uparcie raz w roku ciągała meble, żeby coś zmienić w wystroju wnętrza. To chyba zaraźliwe, lub przekazane w genach, bo także czuję tą wewnętrzną potrzebę zmian.

Padło na pokój Makóweczki. Jako, że jej szafa waży około 50kg., została postawiona w rogu  (do wwiezienia jej wynajmowaliśmy windę balkonową!),  niniejszym stała się jądrem pokoju – ani drgnie ;). Więc zabawiliśmy się resztą mebli. Natchnął nas przyjazd nowego biurka, oczywiście z tej samej 'rodziny’ co reszta mebli Makóweczki czyli z Tom Mebel. Biureczko jest idealnych rozmiarów dla malutkiej dziewczynki. U nas był to zakup pilny i konieczny, jako że Maczki wojowały o miejsce brzy biurku Maka. Teraz mają własne miejsca do rysunków i innych prac manualnych. Brakuje tylko krzesełka na małą pupcię, ale te już zamówione podróżuje w kierunku naszego domu.

Wciąż nie odważyłam się na powieszenie obrazów/plakatów/zdjęć. Wynika to z powodu opisanego powyżej. Co jeśli zamarzy mi się przestawić łóżko w drugi kąt, a tam będą zupełnie niepasujące obrazki? Podziwiam tą pewność ludzi, że ich wizje wystroju na dzień dzisiejszy są tymi ostatecznymi.

bajkoczytacz  biurko dla dziecka Biurko Lenki – Little Room

Komoda/szata – Tom Mebel (także dostępny w Little Room)

Pufa/lampka – Lamp&Co

Namiot- Haart

Kuchnia- Trendysmyk (wyprzedaże!)

Łóżko – Sebra

Pościel – Margoletka

Mały domek drewniany – Netto