Lifestyle

Pielęgnacja potrzebujących włosów – Philips MoistureProtect (konkurs)

makóweczki 715

ochrona i naturalne nawilżenie

1 5 4 3 2

Suszarka Philips MoistureProtect

Włosy zaczęłam farbować mając 12-13 lat. Najpierw metodą eksperymentalną – “wszystkie kolory tęczy”. Były momenty, że ponosiła mnie wyobraźnia (lub po prostu farba była źle dobrana) i na głowie miałam róże lub błękity. Po kilku latach uznałam, że ze względu na odcień karnacji i kolor oczu, jednak blond jest mi pisany. Ale przecież mając lat naście człowiek wszystko musi zrobić sam lub ewentualnie z pomocą zdolnych koleżanek, więc włosy zniszczone, spalone były normą.

No ale co się stało to się nie odstanie. A żyć i wyglądać jakoś trzeba.

Obecnie koloryzacji dokonuję tylko w salonach fryzjerskich, za pomocą profesjonalnych, delikatnych farb i tonerów. Włosy mam cienkie. Jest ich niedorzecznie dużo. Czasami fryzjerzy się podśmiewają, że powinnam dopłacać za zużytą farbę. Kręcą się, niestety. Nie na tyle mocno, żeby wyglądać dobrze, ale tak intensywnie, że muszę je po każdym myciu, prostować.

Dlatego zarówno produkty i sprzęty, których używam do pielęgnacji muszą dbać o moje włosy. Bo koniec końców zadbana czupryna to nasza wizytówka.

DSC09859-3 DSC09810-2 DSC09840-2

 

Prostownica do włosów Philips MoistureProtect

W ostatnim czasie miałam możliwość testowania nowości firmy Philips, zaprojektowanych właśnie z myślą o włosach… potrzebujących. Żadna z nas w codziennej stylizacji nie myśli o stratach, które połączone są z codziennym narażaniem włosów na działanie nadmiernie ciepłego powietrza czy temperatury żelazka. A często to właśnie te małe grzeszki sprawiają, że nasze włosy są przesuszone, zniszczone i pozbawione blasku.

Philips wprowadza serię produktów do stylizacji włosów MoistureProtect, które łączą innowacyjną technologię pielęgnacyjną z fantastycznymi efektami stylizacji i eleganckim wzornictwem. Linia Philips MoistureProtect obejmuje suszarkę do włosów i prostownicę. Oba produkty zostały zaprojektowane tak, aby podczas stosowania chronić naturalne nawilżenie włosów, dzięki czemu możliwe jest połączenie prostej i skutecznej stylizacji z efektem zdrowych i lśniących włosów.

DSC09941-2 DSC09957-2 zDSC09932-2 DSC09961-2

Ochrona włosa

Suszarka Philips MoistureProtect – dzięki innowacyjnemu czujnikowi Philips MoistureProtect Sensor, który za pomocą podczerwieni określa temperaturę włosów, suszarka automatycznie zmniejsza temperaturę, kiedy włosy są zbyt nagrzane. Pozwala to chronić strukturę włosa i zachować odpowiedni poziom nawilżenia bez uszczerbku dla fryzury.

·         Prostownica z serii MoistureProtect gwarantuje doskonałe efekty prostowania włosów przy utrzymaniu ich nawilżenia. Innowacyjny czujnik Philips Moisture Protect zainstalowany w prostownicy monitoruje temperaturę 30 razy na sekundę, aby zachować naturalny poziom nawilżenia włosów. W razie potrzeby z czujnika wysyłany jest sygnał – prostownica automatycznie reguluje ustawienia temperatury o 30°C w ciągu trzech pierwszych sekund w celu uzyskania efektu zdrowych i lśniących włosów.

 Nowa linia produktów Philips MoistureProtect dostępna jest w cenie 369 pln (od lutego w sprzedaży).

DSC09975-2

 

Podsumowanie

Produktów używam od kilku tygodni, a już widzę pierwsze oznaki poprawy nawilżenia włosów. Suszarka mimo swej delikatności, suszy naprawdę szybko (co w moim czy Lenki, wypadku jest niesamowicie ważne). Zaś prostownica jest totalnym hitem. W ogóle nie trzeba czekać aby się nagrzała (póki rozdzielę włosy, podepnę i rozczeszę pasma do prostowania, jest już ciepła)! W trakcie prostowania, także dzieje się magia. Pasma są wyprostowana, ale także wygładzone, jakby zmieniała się struktura włosa. I to wszystko na 170-200C (normalnie używałam 215-230C). Do tego kręci niesamowite loki (propozycje fryzur pokażę Wam w następnym poście).

DSC09947-2

PhilipsMoistureProtectDryer_Image1 HP837212a