Dom i wnętrza, Plac zabaw

Pokoik Lenki – nowa odsłona po roku!

Pokoik Lenki - nowa odsłona po roku! 25

Po roku od (ówcześnie) finalnej wersji pokoiku, którą zaprezentowałam Wam –> TU , dokonałam przemeblowania w pokoju Lenki. Tak to już jest, że czasami popełniamy błędy, zaś innym razem nasze wyobrażenia weryfikuje praktyczna strona życia w danym miejscu.

Błędów moich było dużo. Nie wymierzyłam wysokości zagłówka łoża białego, które miało wejść pod skos i idealnie tam się wpasować (a nie weszło). Zamówiłam też zły wymiar łóżka w stosunku do posiadanego materaca. Przez to wszystko łóżko trzeba było ustawić pod oknem gdzie miało stać biurko z pięknym widokiem na zieleń, a biurko wylądowało pod drugim oknem z widokiem na okno sąsiadów. Generalnie wszystko poszło nie tak.

Więc – jako, że nie oglądacie już przedszkolaka (Lenka z końcem maja ukończyła przedszkole), a uczennicę, – uznałam obecny okres na dobry do wykonania zmian. W sumie.. każdy powód byłby dobry ;), a mi się akurat trafił taki, do którego łatwo dobudować ideologię.

Obecnie wszystko jest tak jak miało być od początku, więc może nawet odważę się powiesić obrazy.

Teraz już bez zbędnego gadania zapraszam Was do nowego pokoju Lenki. Dajcie znać jak się Wam podoba efekt finalny (do czasu aż… same wiecie;)?

lilu, baldachim do pokoiku IMG_4248 IMG_4249 IMG_4252 IMG_4256 IMG_4263 IMG_4264 łóżko dla dziewczynki różowe
O łóżko pytacie mnie już od kilku dni, kiedy to pokazałam sneek peek pokoiku na instastories. Nasze piękne łóżko, a także biurko są firmy Sleep & Fun. Łoże zrobiono nam na wymiar (120cm) z szufladą 90-tką. Jest różowe jak to wymarzyła sobie Lenka, solidne i naprawdę prezentuje się idealnie w tym miejscu. No i Leniusz je tak polubił, że zaczął znowu przesypiać noce u siebie.

Dodatki, czyli baldachim, pledy, poduchy to cudowne Lilu. Jakoś bajeczna, faktura materiału skłania do częstego wtulania się w te kocyki i puchatości. Od Lilu mamy także regał wiklinowy, fotel oraz śliczny wózek dla lalek i bobasków.  Zaś obraz z królikim pochodzi ze sklepu Eclectic Living. Przyznajcie, że nieźle to wszystko razem zgrało :)

łóżko dla dziewczynki różowe IMG_4284 IMG_4294 IMG_4295 IMG_4310 IMG_4317 IMG_4318 IMG_4322

pokoik dziewczynki inspiracje lilu, baldachim do pokoiku lilu, baldachim do pokoiku IMG_4233 IMG_4236 IMG_4237