Dom i wnętrza

Pokoik Lenki wersja 2.0

Pokoik Lenki wersja 2.0 15


Krok za kroczkiem nasz dom wypełnia się życiem. Puste ściany i prowizoryczne meble zamieniają się w sensowne aranżacje z moich wizji. Pojawiają się nowe meble, oświetlenie, ale także bibeloty i obrazy. Dom robi się swojski i taki… nasz.

Po dwóch latach spania na podłodze, Leniuszka dorobiła się pięknego łoża. Poszukiwania był długie i żmudne. Problem jest taki, że na szerokość 90cm łóżek dziecięcych jest do wyboru do koloru. Jeśli zaś chodzi o większe rozmiary, cóż… pojawiają się schody. Szczególnie, że w moich oczach na wstępie odpadała większość infantylnie dziecięcych, topornych, sklejkowych koszmarków. Kiedy pewnego dnia odnalazłam łoże w meblarnia.com.pl, wiedziałam, że będzie strzałem w dziesiątkę! Choć, moją pierwszą miłością dzięki której przyjrzałam się innym meblom z oferty sklepu, było łóżko Lusi. Przyznacie, że także idealnie wpasowałoby się w klimat pokoiku Małej. Tyle, że chcieliśmy aby materac pozostał duży, jako, że do Lenki nieodmiennie dość często trzeba w nocy kursować. Wolę kimać na szerokim materacu, a nie półdupkiem na 90-tce.

Mailily uszyło dla Leniuszy bajeczny koco – pled. Minus takich łóżek jest taki, że dzieciaki śmigają wierzchem po pościeli, co dla mnie jest nieakceptowalne. Pled ogranicza kontakt dziecka z pościelą. A do tego, jak to wszystkie produkty Maylily, które posiadamy w ilościach hurtowych, jest ultramiękki i ciepły. Lenka nie chciała mi go pożyczyć nawet w chorobie ;)

Nowością z pokoju malutkiej jest także skrzynia i lampka Nobobobo. Lampka origami jest doskonałą ozdobą pokoiku i daje lekkie światło, idealne przy wieczornym usypianiu. Skrzynia jest hitem absolutnym. Takiego wykonania jeszcze nie widziałam. Blokowane kółka, zabezpieczenie przez opadaniem siedziska na rączki dziecka. Do tego piękny materiał i zdobienia. W niej mieszkają wszystkie misie i miękkie laleczki.

Lenka w pokoiku jest zakochana, a to chyba najważniejsze. Kocha spać w swoim łóżeczku, nauczyła się samodzielnie porządkować pokoik. Wszystkich naszych gości po przestąpieniu progu naszego domu, ciągnie na górę pokazać swoje cztery kąty. To chyba oznacza, że dałam radę. Uffff :)

białe łóżko lampka Nobobobo Nobobobo, maylily maylilymaylily, tomebel maylily, białe łóżko pokoik lenki skrzynia na kółkach stokke kucyk starlily pokoik dziewczynki baby alive DSC01775-2 stokke ikea DSC01799-2 maylily

Inne:
Pościel- > Bebelili
Szafa- Tom mebel
Girlanda na wezgłowiu- Miss Pompon
Fotel w gwiazdki- Muzpony
Zasłony- H&M Home