Dom i wnętrza, Lifestyle, Parenting

Pokój Lenki – nowa (nastolatkowa) odsłona + rabat na plakaty DESENIO


Mamy to! Zrealizowaliśmy częściowo projekt, który pokazywałam Wam TU (klik). Częściowo, gdyż tak jak wam mówiłam postanowiliśmy w tym roku nie robić części ‘brudnej’ (zrywanie desek, malowanie ścian, zmiana podłogi i oświetlenia), jako że termin remontu umówiony był na czas w którym mieszkałam w Gdańsku i nie chcieliśmy sobie dokładać więcej pracy w te wakacje. Jednak zdecydowaliśmy, że Lenka potrzebuje już zmiany łóżka, biurka, szafy, więc ubraliśmy pokoik w meble, a remont odłożyliśmy w czasie.

Pokazywałam wam już kawałek pokoiku Lenki od strony łóżka TU (klik). Wiele osób na IG pytało czy narożnik Lenki jest rozkładany, więc odsyłam do powyższego linka. Pokój Lenki jest bardzo duży, więc pomieścił łóżko i kanapę, wielką szafę, biurko, toaletkę i dalej jest mnóstwo miejsca do tańczenia ;).

Jak każde pomieszczenie w naszym domu pokój ‘robią’ plakaty – oczywiście DESENIO! Mam dla Was na nie specjalny rabat – 35% na hasło: MAKOWECZKI35 –> desenio.io (zniżka aktywna jest do 22.11.2021). To właśnie plakaty nadały wnętrzu nastolatkowego looku i sznytu.

Całość imho wygląda bajecznie! Aby teraz tylko Lenka utrzymywała tu – przynajmniej względny – porządek.

 

Szafa/toaletka – robiona na zamówienie

Łóżko/biurko – woodluck design

Sofa/narożnik/pufa – Jotex

Dywanik/stolik/pościel – H&M Home

Lampka nocna – WIZ

Oświetlenie wiszące / stolik – Westwing

Plakaty – DESENIO