Lifestyle

Projekt Body – bezpłatne ubranka dla Twojego malucha!

projekt Body - bezpłatne ubranka dla Twojego malucha! 01

Dziewczyny, dziś spełniają się Wasze marzenia. Możecie dostać ubranka dla Waszych maluszków, całkowicie za darmo (żadnych opłat ani za ubranko, ani za przesyłkę)! Beata Sadowska zaprojektowała specjalną linię przekochanych bodziaków w trzech kolorach oraz w rozmiarach od 56 do 80. Kiedy na nie patrzę poważnie rozważam Makowiastego nr 3 :).

projekt body, nestle

Ale to nie jest zwyczajne body… To Projekt Body!

Taką nazwę nosi kampania edukacyjna na temat korzyści płynących z karmienia piersią. Kiedy będziecie wybierać dziecięce body, jego wzór i rozmiar, dowiecie się więcej o korzyściach płynących z karmienia piersią i roli białka w diecie dziecka oraz jak ważna jest dieta mamy w ciąży i malucha od poczęcia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, w tym otyłości u dzieci. Na końcu odpowiadacie na kilka pytań i wybrane body jest już Wasze! Prawda, że proste? To jedyna taka kampania, w której za body dla maluszka płaci się zdobytą wiedzą! To waluta, która jest prawdziwą „miarą miłości”. Mam nadzieję, że jesteście już wystarczająco zaciekawione dlatego zapraszam Was na stronę www.projektbody.pl

Czekają tam na Was takie cudeńka:

projekt body, nestle

projekt body, nestle

projekt body, nestle

projekt body, nestle

Jakiś czas temu miałyśmy z Lenką możliwość uczestniczyć w konferencji poświęconej inauguracji kampanii Projekt Body. Moje dziecię ‘na salonach’ czuje się jak ryba w wodzie. Smuciła się jedynie, że nie mieści się w body, które otrzymałyśmy;)

projekt body, nestleprojekt body, nestleprojekt body, nestle, beata sadowska

#projektbody