Ktoś mógłby się zastanawiać “po co ona wkleja projekt kuchni na bloga”? Lans, czy co..?
Otóż Wasze porady były niesamowicie pomocne i ważne.

Projekt Kuchni – zmiany

Ostatecznie zdecydowałam się usunąć moje ukochane siedzisko z Projektu Pierwszego (>KLIK<). Było piękne i je uwielbiałam. Ale.. weszłam do tej kuchni, takiej w realu, składającej się póki co z cegieł i dziury na okno. Spojrzałam na to małe pomieszczenie i zaśmiałam się w głos. Takie siedziska to można robić jak się ma co najmniej 2x taką kuchnie jak nasza przyszła. W tej ‘kanapa’ zajmowałoby ponad 1/3 kuchni. Mija się to z celem jeśli tuż za drzwiami widocznymi na wizualizacji będziemy mieli wielki dębowy stół. Ten w kuchni ma być na poranną kanapkę, na kawkę obok, kiedy ktoś inny gotuje czy zmywa, na 5-minutowy posiłek. Więc przemyślałam, opłakałam siedzisko, skonsultowałam się z mamunią i przerysowałam sobie to miejsce w głowie.

Dla odmiany wszystkie “produkty” użyte w projekcie poniżej przestały mi pasować. Ściana miętowa, IMO za duża na tak intensywny kolor, chyba zamienię na białą. Stolik oczywiście wolnostojący + 2 krzesła + 2 taborety. Podłoga i blat, zmniejszają pomieszczenie, więc zostaną zamienione na jakieś jasne. Blat ostatecznie chyba zrobię z białego kamienia z wpuszczanym zlewem. Rozważam też opcję przesunięcia go w lewo (zamienienia miejscami ze zmywarką) i wtedy przesunięcie indukcji także w lewo. W miejscu kwiatków będzie umieszczony mały TV (choć PT uważa, ze to głupie miejsce, więc może coś doradzicie…).  Kafle też mi się w tej opcji nie podobają. No i jak zmienię blat to podłoga do niczego nie pasuje lol :D. Więc ustawienie będzie mniej więcej takie (doradźcie jeszcze coś na szybko, bo już jutro oddajemy projekt elektrykowi i będzie “po ptokach”). Zaś wykonanie 99% inne (tu też możecie sypnąć swoimi wizjami).

I jeszcze raz bardzo dziękuję, za uchronienie mnie od popełnienia błędu. Piąteczki!

projekt kuchni
2(1) projekt kuchni projekt kuchni projekt kuchni

Pomysł “last minet” ;):

A może by tak rogowy zlew na złączeniu okien i indukcja przesunięta na ścianę z oknem? Tylko chlapałoby się na okno co? Więc może po prostu płyta przesunięta w prawo.
Mam myślotok wizjonerski. Pani architekt mnie pogoni…