Moda i uroda, Podróże

Stylizacje do szkoły i na rozpoczęcie roku szkolnego (Pag i Makarska w tle)

Stylizacje do szkoły i na rozpoczęcie roku szkolnego (Pag i Makarska w tle) 26

Co roku pytacie mnie jak ubrać dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego. Jestem fanką niewymuszonej, sportowej elegancji. Nie dla nas smutne garniturki na kancik z błyszczącej tkaniny. Lubię zadziorny pazur w elegancji lub przełamanie jej jakimś casualowym, czy sportowym akcentem. Jak elegancja to góra krótkie spodenki i trampki. I oczywiście szalone dodatki – kapelusze, okulary lub ciekawe krawaty/muchy. Rok temu na rozpoczęcie roku Maks wyglądał tak – KLIK. W tym roku mam dwoje uczniaków, a ich stroje skomponowałam całkowicie w SMYK-u z ubranek marki COOL CLUB. Zdjęcia do sesji robiłam na cudownym  chorwackim Pagu. Nie wymagają wielu słów…

Pag

stylizacje na początek roku rozpoczęcie roku szkolnego

 

Jeśli chodzi o szkołę to nie mam wielkiego pola do popisu. Maks nosi mundurek (polówkę), więc zmieniam mu tylko ‘doły’. Lenka za rok także ograniczy się do uniformu, jednak od września ma ostatni moment na szkolne przebieranki. A stroić się lubi. Najchętniej w ‘księżniczkowe’ spódniczki i jakiś element z ulubionymi postaciami (poniżej ma koszulkę z Tsum – Tsumami, które namiętnie zbiera od dwóch miesięcy).
Oferta jesienna jak co roku jest bogata i ciekawa. Przygtowałam do poniższych sesji także piękne sweterki, które w tym roku ma SMYK (mój hit to czarny w białe kropy) … ale było za gorąco, żeby je pokazać. Zwróćcie więc uwagę na spódniczkę. Pamiętacie, że Lenka miała kiedyś podobną (klik)? Było ją trzeba szyć na miarę, a teraz są one dostępne w jesiennej kolekcji SMYK.

 

makarska port makarska makarska stare miasto

Makarska z dziećmi makarska pogoda Makarska stare miasto
Przyznacie, że miło byłoby każdą sesję robić w takich okolicznościach przyrody? :)