Moda i uroda, Parenting, Plac zabaw

Superbohaterka!

Superbohaterka! 01

Odkąd jestem mamą uwielbiam mieć taki specjalny czas sam na sam z dziećmi (lub dzieckiem). Co jakiś czas zabieram maluchy na wycieczki, wyjazdy lub takie codzienne wyjścia do parku czy na lody. To jest nasz czas, w którym nikt się nie śpieszy, nie pędzi, nie pogania. Czasami spędzam czas z jednym z dzieci, żeby skupić uwagę na każdym słowie, opowieści lub spacerze ręka w rękę. Na dziewczęcych marzeniach lub wyobraźni małego chłopca…

Jeżdżę z dziećmi także na wakacje. Czasami jako pakiet rodzinny, ale często też sama. Pakuję plecak pod denko i wyruszam w nieznane. Mazury, morze, góry – a potem piesze wycieczki bajecznymi szlakami. Bywa tak ciężko, że na rękach muszę nosić, biegać za dwójką i wstawać o świcie, a wieczorem, resztką sił padać z nimi w łóżku. Jednak nigdy nie żałuję, bo te chwile są absolutnie wyjątkowe i zacieśniają więź między nami tworząc żeglarski supeł. Wspomnienia z przemierzonych szlaków, kiedy nóżka bolała więc mama niosła i dmuchała na ‘kukę’. Niespodzianka kiedy można się objadać lodami i czekoladą, bo na wakacjach można… czasem. Pisk radości, kiedy idziemy na karuzele i do aquaparków, które dzieciaki tak bardzo kochają. Zabawa i czas spędzany razem, są najlepszym prezentem i wkładem w przyszłość.

reserved barbie _MG_5477 reserved barbie _MG_5482 reserved barbie _MG_5423 reserved barbie reserved barbie

Obecnie jestem z dzieciakami w górach. Znowu Pan Tata nie przyznał sobie urlopu, więc ogarniam tę szaloną imprezę sama. Lenka – pierwszy rok bez wózka – dzielnie kroczy szlakami i ścieżkami, czy to górskimi, czy miejskimi. Skąd ta zmiana? Pewnie się nie spodziewacie i tym sekretem zwalę Was z nóg, ale Lenka od jakiegoś czasu jest… Tajną Agentką i Barbie Super Księżniczką! Taaa, nie przesłyszeliście się. Każde wyzwanie kwituje hasłem: „Mamooo, że ja nie zrobię? Jestem stalsakiem i Tajną Agentką!”. I idzie po śniegu na Kasprowym, choć wiatr ją przewraca, przemierza wyżyny i niziny, godziny marszu. Je warzywa na śniadanie, bo Super Księżniczki jedzą zdrowo! Robi salta i fixy. Przyjmuje bohaterskie pozy i umie, i może wszystko! W tej wersji podróżowanie z nią jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

10 12 9 8
reserved barbie 3 5 6 7 17 19 20

Lenka kocha swoje lalki Barbie miłością największą. W tym roku została zaskoczona nowym super wysportowanym modelem Made To Move. Barbie nie siedzi na herbatce u koleżanek, ale korzysta z życia i aktywności fizycznych! Może przybierać przeróżne pozy dzięki 22 punktom zgięcia, więc szpagaty, pozycje jogi czy też inne ułożenia ciała są jej nieobce. A małe dziewczynki chętnie temu wtórują.

Ubranka, które ma na sobie Lenka, to część kolekcji Barbie dla RESERVED Kids , która dostępna jest już na stronie internetowej marki (TU) oraz w sklepach stacjonarnych RESERVED. Przyznacie, że zachęca do aktywnego spędzania czasu. Ubranka są nie tylko modne, lecz także wygodne. Doskonałe na tańce, rolki, zabawy na trampolinie czy inne wygibasy.

Konkurs!

A my wraz z Barbie mamy dla Was KONKURS!

Do wygrania 10 nagród głównych:

  • zestaw lalek Barbie Made to Move o wartości 400 zł brutto
  • bon na zakupy w RESERVED o wartości 500 zł brutto

50 nagród pocieszenia:

  • lalka Barbie Made to Move o wartości 100 zł brutto

Szczegóły konkursu —-> TU. POWODZENIA!