Dom i wnętrza, Plac zabaw

Trampolina ogrodowa Hudora

Uuuu kochane! Ten wpis to jest mistrzostwo, bo o niego prosicie mnie od 4 lat i dostałam w sprawie tej trampoliny nie mniej niż tysiące zapytań! Stanowczo łatwiej byłoby mi napisać wpis i te 4 lata linkować niż odpisywać każdorazowo z osobna, ale ten wakacyjny czas zawsze za szybko pędzi ;)
No ale udało się (famfary!) i jest! Wróblewska nierychliwa ale sprawiedliwa. Zaczynamy!

Trampolina Hudora – Parametry

Trampolina marki Hudora Fantastic. Nasza ma 3 metry, jednak, jeśli Wasz ogród na to pozwala, warto pokusić się nawet o tą 4-metrową (zazwyczaj do zabawy schodzi się pół osiedla/wioski ;)). Maksymalna waga osoby skaczącej to 100 kg, ale zasady bezpieczeństwa ogólnie mówią, że skakać może jeden człowiek, a jak jest.. wiadomo ;). My na luzie skaczemy sobie z dzieciakami (nawet we 4), albo skacze kilka maluchów. Cena? 1599 za trampolinę 3-metrową i 2199 za tę 4-metrową.

Trampolina Hudora – Jakość 

Dlaczego w ogóle warto interesować się trampoliną, która jest 3-4x droższa niż “marketowe”. Otóż, dlatego właśnie, że mamy ją od 4 lat, rozstawioną od wiosny do października i jest ona w stanie nienaruszonym.

Mata  trampoliny wykonana z wysokiej jakości tkaniny rozpięta na 60 sprężynach. Rama ze stali ocynkowanej ogniowo. Nie skrzypi, nie rzęzi, nie rwie się, nie odpadają sprężyny, a siatka jest w idealnym stanie. Trampoliny “marketowe” to często jednorazówki – jak przeliczymy pojedynczy zakup, czterokrotny, to okaże się, że to może się opłacać!

Trampolina Hudora – Bezpieczeństwo

Już sama jakość wykonania – to po prostu widać! Stabilne słupki, jakościowa siatka, i inne elementy. Sama firma – HUDORA – znana jest z jakościowych zabawek i sprzętów podwórkowych. W razie jakiejś kontuzji jest się z kim sądzić ;)

Wykonana jest także w taki sposób aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Słupki boczne wygięte są na zewnętrzne boki (dzieci w czasie skakania często wpadają na siatkę i kiedy słupki są obok siatki, rozbijają sobie o nie różne części ciała). Nie dość, że słupki są daleko to są obłożone pianką. Wręcz nie da się zrobić sobie o nie krzywdy.

Cztery lata – 0 uszkodzeń naszych i cudzych dzieci.

.
.
.

A reszta… Reszta to super zabawa, akrobacje i centrum rozrywkowe każdej imprezy!

.
.
.

Zdjęć z 2016 nie mam bo nie mieliśmy jeszcze płotu. Nieszczęsną brzydką siatkę, więc nie robiłam – musicie mi tu zaufać na słowo, że ją mieliśmy ;)

2017:

ogród ogródi jeszcze trochę zdjęć –> TU

Koniecznie obejrzyjcie TEN filmik, jak dzieciaki skaczą na trampolinie, obsypanej wielkim, letnim gradem!

2018:
trampolina ogrodowa Hudora
Obecnie:

trampolina ogrodowa Hudora trampolina ogrodowa Hudora