Podróże, Psychologia, Zdrowie

Warsztaty rozwojowe – uważność i zarabianie

Kilka tygodni miałyśmy  z mamagerka.pl możliwość spróbować czegoś nowego. O organizacji warsztatów i podzieleniu swoją wiedzą oraz energią, myślałyśmy już dawno. Przyszedł w końcu ten czas, kiedy odważyłyśmy się zrobić pierwszy krok, a jako, że na warsztatach zadziała się magia, już jesteśmy w procesie organizowania kolejnych! Bo jak się coś robi z serca, to efekty potrafią pozytywnie zaskoczyć.

 

Skąd pomysł na warsztaty?

Szczerze mówiąc, to od Was! W ostatnim czasie wydałyśmy z Angeliką e-booki – ważne dla nas, ale jak się okazuje także i dla Was. E-booki pomagające dokonać realistycznych zmian w życiu, w drodze do siebie,  do lepszego życia i sukcesów zawodowych. E-book Angeliki jest o “Porankach uważności”, zaś mój o tym “Jak dużo zarobić i mało się narobić“. Warsztaty tyczyły się więc uważności i zarabiania. Ale jak to w życiu, jako, że wszystko sprowadza się do naszego modelu wychowania, wyniesionego z domu, oraz do pakietu doświadczeń, pracowałyśmy na klika sposobów zaglądając w te miejsca, w których jest trudno. Pomogłyśmy dziewczynom otworzyć się i zobaczyć ich potencjał w działaniu.

Dużo mogłabym pisać o tym co działo się za zamkniętymi drzwiami, ale o czym nie pomyślę, to wydaje mi się zbyt intymne do dzielenia się z szeroką publicznością, więc jedyne co powiem to to, że dziewczyny pięknie nam zaufały, procesy płynęły idealnie w czas, a Marianka Gierszewska i jej warsztaty, były cudownym, domykającym zwieńczeniem weekendu. Każdy wyniósł coś dla siebie – także my, prowadzące. To było niezwykle przeżycie i stanowczo chcemy więcej.

 

Nasze Warsztaty odbyły się w Chacie Pogaduchy koło Fromborka. Szukając miejsca na to spotkanie, zależało nam, żeby znaleźć takie z dala od zgiełku miasta i hałasu. Udało nam się! Widok na zwierzęta, zieleń i cisza są podczas takiego wydarzenia nieocenione.

Jeśli kiedykolwiek będziecie organizowały swoje własne warsztaty, polecam rozważenie takiego miejsca, gdzie wnętrze człowieka może naprawdę odpocząć. Popularność takich spotkań jest coraz większa i w ogóle mnie to nie dziwi. Sama idea Poranków Uważności i otoczka pracy ze schematami potrzebują przyrody, ciszy, spokój. Miejsca, gdzie powietrze pachnie inaczej…

Poranne spacery, karty uważności, ognisko, wspólne posiłki – to wszystko sprawiło, że grupa kobiet, które jeszcze wczoraj się nie znały, bardzo szybko się zaprzyjaźniła. Odczuwam ogromną wdzięczność wspominając to spotkanie. Żadna z tych kobiet nie była tam przypadkiem. Każdą z nich zawołało coś innego i połączyło wszystko.

Warsztaty mogły odbyć się w tej formie dzięki naszym kochanym sponsorom:

1. Norsa Pharma, z którą współpracuję od dłuższego czasu. Nasze kursantki otrzymały jeden z hitowych suplementów- Thyroset. Wspiera on funkcje tarczycy kiedy są z nią z problemy, ale także profilaktycznie. Live o wsparciu tarczycy możecie obejrzeć —> TU  – rozmowa jedną z najlepszych dietoterapeutów w Polsce, Edytą Węcławską. Nosa ma też inny hitowy suplement, o którym pisałam TU.

2. Apis – marka Natural Cosmetics, którą znamy od wielu lat, podarowała wszystkim naszym dziewczynom kosmetyki, świeczki i dodatki. Dzięki nim można wyjątkowo zadbać o siebie w trakcie Poranka Uważności. Firma istnieje od 30 lat i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kosmetyków, których skład w dużej mierze jest z produktów pochodzenia naturalnego. Na IG marki Apis zobaczycie kontakty do wielu ambasadorów, którzy mają stałe kody promocyjne. Jestem w pozytywnym szoku, z jaką szybkością marka wprowadza nowe produkty.

3. Eyeshild – także współpraca, ktora trwa już długo. Okulary blokujące niebieskie światło – chyba obecnie zna już każdy. Mój live z CEO marki, Sebastianem możecie obejrzeć TU ,zaś z Angeliką TU – obydwa live to tony ciekawej wiedzy w wpływie snu na nasze zdrowe i życie.

Dziękujemy, że byłyście tam z nami i zapraszamy na kolejną edycję! <3