Moda i uroda, Podróże

Witajcie z raju!

Witajcie z raju! 13


Hola z raju! Jak bije mi serce kiedy to piszę, wiem tylko ja. Rok 2017 był dla mnie nader łaskawy w temacie podróży marzeń. Najpierw Nowy Jork, o którym śniłam 10 lat, a teraz ten niesamowity kolor wody, który 11 lat temu widziałam jeden, jedyny raz w Puerto Rico. Wróciłam tu! Karaiby, 30C, palmy, rum, słońce, merenge i wieczny karnawał.

Dominikana czy Teneryfa ?

Pytacie mnie o porównanie z Teneryfą, na której byliśmy rok temu o tej samej porze. Misiaczki… co by tu powiedzieć… nie ma czego porównywać. Nigdzie w zasięgu mniejszym niż 10 godzin lotu nie dostaniecie w grudniu 30-stu stopni, rajskich plaż, piasku, widoków, klimatu, ach. Nic w EU nie jest nawet blisko tego co tu widzimy i zapewne żadne zdjęcie ani filmik nie odda nawet ułamka urody tego miejsca. Dominikana to raj na ziemi. Dla Polaka to istna egzotyka. Cudowna wilgoć, słońce, które opala w 30 minut, palmy, jakich nie ma nigdzie w Europie, bajeczna roślinność, ptaki urządzające koncerty pod oknami, zapierające dech w piersiach plaże, wschody i zachody, niby takie same, a kompletnie inne, upajające pięknem.

I choć to wszystko już raz widziałam to teraz jestem tu z nimi! 11 lat temu nawet nie myślałam o założeniu rodziny, a teraz wiem, że tylko w komplecie zwiedzanie ma prawdziwy sens. Kiedy tymi widokami masz się z kim dzielić. Kiedy widzisz zachwyt w oczach dzieciaków, trzymasz za rękę ukochanego mężczyznę… wtedy wszystko smakuje inaczej.

Outfit na Dominikanę

Nasi mężczyźni zawsze na wakacjach zabierają nas na randki. Jest to idealna okazja, żeby w tych bajecznych okolicznościach przyrody się wystroić. Niełatwo zimą dostać nowe, letnie sukienki, jednak szczęśliwie mamy zalando.pl :). Niezależnie od pory roku wybór ubrań jest nieskończony. Kiedy wybierałam sukienki  (—> TU dla mnie i TU dla Lenki) spędziłam kilka godzin na przeglądaniu stron … i nie doszłam do końca. Ceny, jakość, marki – do wyboru do koloru. Każdy sobie coś znajdzie. Ja postawiłam na piękną, elegancką i skromną sukienkę z czarną górą i dużym dekoltem, zaś Lenka równie elegancko, acz dziewczęco – granatowa sukieneczka we flamingi. Chłopaki wyglądali na jeszcze bardziej zakochanych niż zwykle <3

Jeśli szukacie sukienek na nadchodzące wyjątkowe okazje zajrzyjcie do poradnika -> TU. Pomoże on Wam dobrać sukienki do figury, wzrostu, okoliczności, pory roku, długości czy materiału. A potem pozostaje bawić się najlepiej spędzając czas w doborowym towarzystwie :)

Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach, zalando Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach Dominikana, punta cana, bavaro beach