Zaczęliśmy życie na dwa domy. Śpimy w starym, popołudnia i weekendy spędzamy w nowym. Powoli przenosimy część mebli, trochę ubrań, bo dzieci w szale wolności brudzą się jak szalone.
Wieszamy lampy, rozwijamy długo czekające w rogu sypialni, dywany.
Dzieciaki przenoszą zabawki, ulubione kocyki i poduchy. I choć często wciąż zdarza nam się mówić, że ‚jedziemy na działkę/budowę’ to zaczyna wyłaniać się… dom.
Jutro przyjeżdża Northome, prosto z gdańska z porcją mebli. W następnym tyg. kończy się malowanie, wchodzi kuchnia i .. finito. Żartuję, to ‚finito’ to dopiero początek, bo choć podstawy są – ściany, dach, podłogi, nawet łazienki i kuchnia, to wykończeniówka będzie trwała jeszcze z dobry rok.. jak nie dłużej.

1

4-2
6-2

Oprócz starych, ulubionych rzeczy w pokojach maluchów pojawiają się także nowości. Wczoraj rozgościło się u nas CuddlyZoo ze swoimi kocykami, podusiami i innymi wspaniałościami. Maluchy od razu rozdzieliły między siebie (musi być po równo!) i zaaranżowały pokoje po swojemu. Trzeba przyznać, że poszło im całkiem nieźle! :)

12-2
Sukienka Lenki- Mouse in a house
Komplet Maksa- Oops!

 

 

KONKURS!!!

Mam dla Was cztery cudne nagrody od Cuddly Zoo – trzy kocyki oraz przytulankę. Zadanie konkursowe – Wejdź do sklepu CuddlyZOO.pl wybierz rzecz która najbardziej Ci się spodobała, wklej link w komentarzu i w 2-3 zdaniach napisz, dlaczego. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.05.2015 do północy. Następnego dnia wieczorem, w tym poście podam wyniki.

WYNIKI KONKURSU
Wybrane losowo nagrody wygrywają:
1. Agnieszka

http://www.cuddlyzoo.pl/EduKocyk-Do-you-speak-english,Topaz-86.html

Uwielbiam połączenie rzeczy praktycznych z edukacją i zabawą. A ten kocyk niewątpliwie ogrzeje nóżki mojego synka, a jednocześnie będzie dla nas idealną „platformą” edukacyjną :).

Miękkość kocyka, kolorystyka, pomysłowy wzór – to wszystko sprawia, że jest to mój nr 1! :)

2. Asia

http://www.cuddlyzoo.pl/Komplet-poscieli-z-wypelnieniem-Orkiestry-Dete-r.M-393.html

Jakbym miała wybierać to wybrałabym właśnie tą pościel. Powodem jest jej wzór :) moja niestety zmarła już babcia miała koszulę nocną w trąbki, która bardzo mi się podobała jak byłam mała :) Za każdym razem jak u niej spałam prosiłam, żeby ją zakładała. Patrząc na taką pościel mogłabym godzinami opowiadać mojej miesięcznej Zosieńce jaką miałaby fantastyczną prababcię :)

3. Iza

http://www.cuddlyzoo.pl/Lekki-kocyk-otulacz-muslinowy-Kolorowe-Misiaczki-120x120cm-716.html

Rozalka-mój kochany wcześniak, gubi się jeszcze w otaczającej ją rzeczywistości. Nic tak nie koi jej skołatanych nerwów jak otulenie w kokonik. Zbliżają się ciepłe dni i będziemy potrzebowały tkaniny, która po otuleniu da jej troszeczkę ciepełka ale nie przegrzeje. Z opisu wynika, że kocyk/otulacz spełni nasze wymagania w 100%.

4. Anna EM

http://www.cuddlyzoo.pl/Zaglowek-do-samochodu-Coral-757.html

… Parafrazując osławiony tekst – BY PODRÓŻOWAŁO SIĘ LEPIEJ! Kolor i kształt absolutnie mnie zauroczył, myślę, że Hania podzieliłaby moje zdanie. W dodatku z taką poduchą może pokochałaby dalekie podróże :) Ja na pewno tak!

GRATULACJE!!!
Osoby wygrywające proszone są o kontakt w terminie do 3 dni na adres blog@makoweczki.pl

 

DSC03041-2 DSC03042-2

 

KOD PROMOCYJNY

Dla tych, którzy nie chcą czekać przygotowaliśmy zniżkę – 15%, na hasło Dzień Mamy!

 

Jeśli spodobał Ci się artykuł, podziel się z innymi ! Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email