Moda i uroda, Parenting

Jesienny kamuflaż

Jesienny kamuflaż 023

mamunio, zara, boboux mamunio, zara, boboux mamunio, zara, boboux DSC08375-2 DSC08382-2 DSC08385-2

Patrzę na te zdjęcia i zachwycam się własnym dzieckiem. Nie tyle co urodą, ale tą energią i czystą radością. Jakby bieganie po liściach w danej chwili było całym światem, napawało szczęściem.

Oglądając je rozmyślam jednak o lęku, jaki zna tylko matka. Kiedy kaszel się przedłuża, albo gorączka nie ma sensownego podłoża. Strachu, że istnieją na świecie takie siły, z którymi my, rodzice możemy przegrać i nasza miłość nie wystarczy. Jeden niespecyficzny objaw jest ok, ale dziesięć lub więcej następujących po sobie, lub jednocześnie, w krótkim czasie wprowadza matkę w stan niepokoju, a potem otępienia. Najważniejsze to nie otwierać laptopa i nie czytać. Bo ból głowy przemielony przez ‘wujka google’ po trzech minutach staje się rakiem mózgu, wiadomo.

Zrobić badania, poczekać kilka dni na wynik i skonsultować się z lekarzem. Taki jest plan.

Tyle, że to nie pomaga oddychać kiedy dziecko mówi, że bolą nóżki i całe ciało. Nie pomaga kiedy widać jak ciężko oddycha wieczorem i znowu załącza mu się bezdech. Nie sprawia, że mniej boli gdy widzę jej rozbicie…

Pewnie to wielkie nic.
Jutro się dowiem.
Póki co staram się oddychać…

Lenka:
Apaszka, legginsy – Zara
Płaszczyk – Mamunio
Buty – Boboux

Kochana Asia z Mamunio o której pisałam Wam już TU stworzyła linię bajeczny ubrań, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dla czytelników Makóweczek przygotowała rabat -10% na hasło: makoweczki , w przypadku zakupów powyżej 100 zł :)